23 Nisan, Cumhuriyetimizin temelini oluşturan önemli bir gündür. Çünkü ilk "Büyük Millet Meclisi", 1920 yılında, bugün açılmıştır. Günün çok anlamlı, başka bir özelliği daha vardır: Ulusal egemenlik bayramı olarak kutlanan bugün, Atatürk tarafından

...

18 Mart tarihi kutsal vatan topraklarını canları pahasına koruyarak şehitlik makamına ulaşan yüce insanları bir kere daha hatırladığımız, minnettarlığımızı, şükran duygularımızı sunduğumuz kutlu bir gündür.

Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından, teşkilat yapısında il müdürlüğü bulunan 25 kurumun yönetmeliği incelenerek Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinde düzeltilmesi ve güncellenmesi gereken hususlar tespit edilmiş ve Görevde Yükselme ve

...

Sosyal Güvenlik Şefleri Derneği faaliyetleri kapsamında Trabzon Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü temsilciliği olarak düzenlemiş olduğumuz toplantıda Derneğin Kuruluş amaç ve faaliyetleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

Derneğimizin Genel Eğitim Sekreterliğini yürüten Mustafa AYVAZ’ın İstanbul’dan Trabzon’a tayininin çıkması sebebiyle düzenlenen yemeğe katıldık.