4 üncü Olağan Genel Kurulumuza katılan üyelerimizin değişiklik talepleri neticesinde oylanarak kabul edilen tüzük değişikliklerimiz Ankara Valiliği İl Dernekler Masasınca onaylanmıştır.

Derneğimizin 4 üncü Olağan Genel Kurulu 29 Haziran 2019 günü, Türkiye'nin dört bir yanından gelen üye şeflerimizin katılımıyla, Ankara'da gerçekleştirilmiştir.

Sosyal Güvenlik Şefleri Derneği Yönetim Kurulu, taşrada, derneğimizin atar damarı olarak kabul ettiği il temsilciliği makamını güçlendirmeye devam ediyor.

Değerli Şeflerim;

Her daim onur duyarak yürüttüğüm Derneğimiz Başkanlık görevini bugün (29/06/2019) itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım.

Ufukta Görevde Yükselme Sınavı Göründü! başlıklı haberimizle Kurum personeline ve kamuoyuna Kurumumuzda görevde yükselme sınavı açılacağını, sınavla ilgili detayları da ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağımızı belirtmiştik. Buna istinaden Kurum Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Selim BAĞLI'yla görüşerek hem görevde yükselme sınavıyla ilgili hem de şeflerimizi ilgilendiren diğer konuları kendisine ilettik.