Son Haberler

Değerli Şef arkadaşlarım; 
Dünyamızın içinde bulunduğu bu zor günlerde, gönüllerde buluşalım .
Büro Memur-Sen’ in Genel kurulunda Genel Başkanlığa seçilen Yusuf YAZGAN ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.
Duyurular

Vefat  15/05/2020 Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Rüzgarlı SGM personeli şef Sergül YILMAZ vefat etmiş olup, cenazesi 15/05/2020 Cuma günü öğle namazına müteakip Ankara ilinde defnedilmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Taleplerimiz

  • a1.jpg
  • a2.jpg
  • a3.jpg
  • a4.jpg
  • a5.jpg
  • A6.jpg
  • a7.jpg
  • a8.jpg

Sosyal Güvenlik Şefleri Derneği Yönetim Kurulu, taşrada, derneğimizin atar damarı olarak kabul ettiği il temsilciliği makamını güçlendirmeye devam ediyor.

Son Yönetim Kurulu toplantısında 81 il 81 temsilci sloganıyla çalışmalarını hızlandırarak Türkiye geneli temsilci sayısını 60'a ulaştırmıştır. Sosyal Güvenlik Şefleri Derneği bünyesine yeni katılan ve aşağıda da isimleri belirtilen değerli şeflerimize yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileriz.

Belirlenen İl Temsilcileri:

1. İbrahim BAYRAM - Artvin İl Temsilcisi

2. Aylin Duygu ÖDEN - Aydın İl Temsilcisi

3. Rifat UÇAR - Çorum İl Temsilcisi

4. Uğur İnal DEMİRBAŞ - Rize İl Temsilcisi

5. Selmin ARSLAN - Tokat İl Temsilcisi

6. Yalçın KÖROĞLU - Trabzon İl Temsilcisi

7. Ünal ÇOBAN - Uşak İl Temsilcisi

8. Veysel YAY - Van İl Temsilcisi

9. Ercan CERİT - Yozgat İl Temsilcisi

10. Özgür SANCAR - Kırıkkale İl Temsilcisi

11. Mehmet ÖZEN - Şırnak İl Temsilcisi

İl temsilciliğinin önemi;

taşrada bulunan üye şeflerimizin sorun ve şikayetlerinin il temsilcilerimiz vasıtasıyla Dernek Yönetim Kurulumuza taşınması ve sivil toplum kuruluşu olarak Derneğimizin ilgili mercilerle iletişim kurarak çözüm bulunacak hususlara çözüm bulmasıdır. Yine il temsilcilerimiz vasıtasıyla şefler ve şeflik için öneriler de Yönetim Kurulumuza iletilerek Sosyal Güvenlik Şefliğinin şuanki durumunda bir üst noktaya taşınması da sağlanacaktır. Eğer il temsilcisi olmayan bir ilde bulunuyor ve il temsilcisi olmak istiyorsanız ya da derneğimizi ve sizi doğru temsil edecek bir şefimizi öneriyorsanız bize iletişim kanalımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

İl bazında temsilci listesini görmek için buraya tıklayınız.