Değerli Şeflerim;

Her daim onur duyarak yürüttüğüm Derneğimiz Başkanlık görevini bugün (29/06/2019) itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım.

Bugüne kadar yönetim kurullarında görev yapan şeflerimizin de katkısıyla Derneğimiz, itibarlı, kurumsallaşmış, belli bir istikrara, saygınlığa kavuşmuş bir sivil toplum kuruluşu olmuştur.

Devraldığımız bayrağı teslim ederken Yeni Yönetim Kurulunun da çalışmalarını ilkeli bir şekilde, taviz vermeden kararlılıkla sürdüreceğine olan inancım tamdır. 3. Dönemde hedefleyip gerçekleştiremediğimiz birçok projenin de 4. Dönemde hayata geçirilmesi en büyük temennimdir.

Derneğimizin kurucu üyelerinden en yeni üyesine kadar tüm şeflerimize şükranlarımızı sunuyor; vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

7 yıldır Dernek Yönetiminde bulunduğum süreçte bilmeden kırdığım, incittiğim şefimiz varsa haklarını helal etmesini diliyorum. Şayet benden yana geçmiş bir hak varsa can-ı gönülden helal ediyorum.

4. Olağan Genel Kurulumuzun şeflerimize ve Derneğimize hayırlı olması dileğiyle Yönetim ve Denetim Kuruluna seçilen şeflerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Fatma Ülkü İNCE