Son Haberler

Değerli Şef arkadaşlarım; 
Dünyamızın içinde bulunduğu bu zor günlerde, gönüllerde buluşalım .
Büro Memur-Sen’ in Genel kurulunda Genel Başkanlığa seçilen Yusuf YAZGAN ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.
Duyurular

Vefat  15/05/2020 Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Rüzgarlı SGM personeli şef Sergül YILMAZ vefat etmiş olup, cenazesi 15/05/2020 Cuma günü öğle namazına müteakip Ankara ilinde defnedilmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Taleplerimiz

  • a1.jpg
  • a2.jpg
  • a3.jpg
  • a4.jpg
  • a5.jpg
  • A6.jpg
  • a7.jpg
  • a8.jpg

Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Aygen TOPBAŞ KAYA, Hukuk ve Mevzuat Sekreteri İsmail DALKIRAN, Mali Sekreter Ahmet ÜNAL ve Protokol ve Halkla İlişkiler Sekreteri Ali ONUR, Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sayın Tuncay CEVHEROĞLU'nu makamında ziyaret etmişlerdir.

Dernek Başkanımız Aygen TOPBAŞ KAYA; 4. Dönemde kendilerine bayrağın devredilerek Yönetim Kuruluna seçildiklerini ve Yönetim Kurulu içerisinde de dernek başkanlığına seçildiğini belirterek, Sosyal Güvenlik Kurumunda görev yapan şeflerin özlük ve mali anlamda bir ileri noktaya taşınması ilkesinden hareketle çalışmalarına devam edeceklerini ifade etmiştir. Ankara'da görevli şefler özelinde de taleplerini Sayın CEVHEROĞLU'na aktaran TOPBAŞ KAYA, Yönetim Kurulumuzu kabul ederek sıcak karşılaşma ve ağırlama için Sayın İl Müdürüne teşekkürlerini sunmuştur.

Sayın CEVHEROĞLU ise; Dernek Yönetim Kurulunun ve bu münasebetle şeflerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ileterek, İl Müdürlüğü yaptığı dönemden önce de Kurumda görevli şeflerin üzerindeki iş yükünün ve sorumluluğun bilincinde olduğunu, hali hazırdaki memur-şef-müdür maaş makasındaki aksaklıkları da bildiğini ve bunu uygun platformlarda dile getirdiğini iletmişlerdir. Tüm şeflerin SGŞEFDER dernek oluşumu altında, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek haklı taleplerini kısa zamanda elde edebileceklerini düşündüğünü aktarmıştır.

Dernek Yönetim Kurulumuz olarak bizleri makamında ağırlayan Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürümüz Sayın Tuncay CEVHEROĞLU'na sıcak karşılaması ve ağırlamasından dolayı teşekkür ediyoruz.