Derneğimiz, tarafından düzenlenen 2019 yılı iftar davetimizi Ankara - HolidayInn Hotel'de 17 Mayıs ta gerçekleştirdik.

Davetimize, Kurum Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Selim BAĞLI, Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın İsmail YILMAZ, Sigorta Primleri Genel Müdürümüz Sayın Savaş ALIÇ, Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız, Ankara İl Müdürümüz Sayın Tuncay CEVHEROĞLU, Merkez Müdürlerimiz, Şube Müdürlerimiz, Sendika Yöneticileri, Kurumumuz personeli tarafından kurulan Derneklerin Yöneticileri, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Ankara'da ve çevre illerde görevli şeflerimiz katıldı. Tabii katılımcılar arasında, bizi ziyadesiyle mutlu edeni vatan müdafaasında 2018 yılında şehit olan kardeşimiz Celal DAĞLI'nın ailesi oldu.

İftardan sonra, derneğimizİ tanıtan sunumun ardından Dernek Başkanımız Sayın F. Ülkü İNCE, derneğimizin faaliyetleri hakkında konuşma yapmışlardır.

Kurum Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Selim BAĞLI ise, bu tür etkinliklerin Kurum personeliyle bir araya gelmedeki önemini belirterek yoğun bir tempoda çalışan şeflerle buluştuğundan duyduğu mutluluğu ifade ederek birlik ve beraberliğimize katkı sağladığı için Derneğimiz Yönetimine teşekkür etmişlerdir.

2019 yılı iftarımıza icabet ederek bizleri onurlandıran başta Kurum Başkanımız Sayın BAĞLI ile İdarecilerimize, katılımcılara ve şeflerimize teşekkür ederiz.

Tüm fotoğrafları görüntülemek için: Fotoğraf Galerisi