Değerli Şef arkadaşlarım; 

Doğumdan ölüme kadar hatta ölümden sonra da her Türk vatandaşına hizmet sunmakta olan Kurumumuz; dünyayı saran ve ülkemizi de etkileyen Covıd 19 salgınında başta şeflerimiz olmak üzere tüm çalışanlarıyla özveri, fedakârlık ve takdire şayan çalışmalarıyla hizmet sunmaya devam etmiştir. Bu süreçte fedakârca çalışan kurum personellerimize teşekkürlerimizi sunar, vefat edenlere Allah’tan rahmet dilerim.

Bilindiği üzere; Devletimiz tarafından Corona virüse karşı alınan tedbirler neticesinde Dernek çalışmalarımıza ara vermek zorunda kaldık. Yine de sınırlı şartlar dâhilinde yeni hayat tarzımız olan “Kontrollü Sosyal Hayat” ilkesine uyarak; Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle başta Kurum Başkanımız olmak üzere kurum yetkilileri ve Yetkili Sendika olan Büro Memur -Sen ziyaret edilmiştir. Şeflerimizin özlük ve mali haklarındaki yaşanan olumsuzluklar ve talepler bir kez daha yetkililere iletilmiştir. Normalleşme sürecinde yetkililer tarafından belirlenen kurallara riayet edilerek, dernek çalışmalarımızı büyük bir azim ve kararlılıkla sizlerin desteğiyle sürdürmeye devam edeceğimizin bilinmesini isterim.

On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayının ardından başlayacak olan, coronavirüs nedeniyle evlerimizde kutlayacağımız; dayanışmayı ve yardımlaşmayı artıran hoş görü, kardeşlik duygularını güçlendiren Ramazan Bayramının tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diler, Mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarım.