Önceki Başkanlarımız

Typography

Zafer ŞİMŞEK

13/09/2011-18/02/2012 arası
Şuanki görevi:Kastamonu Sosyal Güvenlik İl Müdürü
Typography

Feyzullah AKTAŞ

19/02/2012-19/06/2014
Şuanki görevi:Şube Müdürü
Typography

Fatma Ülkü İNCE

20/06/2014-27/05/2016 28/05/2016-29/06/2019
Şuanki görevi:Şube Müdürü