Sosyal Güvenlik Kurumu başkanı Sayın Mehmet Selim Bağlı ve başkan yardımcıları Sayın Cevdet Ceylan ve Lütfi Aydın, derneğimiz yönetim kurulu tarafından ziyaret edilmiştir.

Yönetim Kurulumuzun ziyaretleri devam ediyor. Dernek Başkanımız ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerimiz Büro Memur-Sen Genel Başkanı Sayın Metin YILANCI'yı makamında ziyaret etmiştir.

Derneğimizin Genel Basın Yayın Sekreteri Yusuf AKTAŞ ve Samsun'da derneğimize üye şeflerimiz tarafından Memur-Sen ve Kamu-Sen Samsun İl Temsilcilikleri ziyaret edilmiştir.

Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Aygen TOPBAŞ KAYA, Hukuk ve Mevzuat Sekreteri İsmail DALKIRAN, Mali Sekreter Ahmet ÜNAL ve Protokol ve Halkla İlişkiler Sekreteri Ali ONUR, Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sayın Tuncay CEVHEROĞLU'nu makamında ziyaret etmişlerdir.

Ulucanlar Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü iken Trabzon Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne atanan Sayın Erdem AKBAY, Derneğimiz Trabzon İl Temsilcisi Yalçın KÖROĞLU ve yönetim Kurulu eski üyemiz Mustafa AYVAZ tarafından ziyaret edilmiştir.